KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14204378

nr 1420 4378

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad AL, -94,20x27, yttermått inklusive ram: 26x33, akvarell

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 september 2021
kl 19:29:49

27/9 16:52:30 1      Vinnande bud